Największa w Polsce Sieć Portali Ogłoszeniowych / Najlepsze miejsce na Twoją Reklamę.

Zarabiaj uczestnicząc z badaniach marketingowych online

[Usługi] - Praca i Zlecenia - Nowe


Zarabiaj uczestnicząc z badaniach marketingowych online

Opublikowano: 27-02-2023, wygaśnie: 29-03-2023

Wyświetleń: 81

Cena do negocjacji

Dodał(a): badaniamarketingowe


Emailpokaż email...


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą międzynarodowej firmy zajmującej się badaniami opinii, która obecnie wchodzi do Polski. Poszukiwane są osoby w różnym wieku, które udzielą odpowiedzi w ankietach zlecanych przez partnerów prowadzących badania marketingowe. Stawki za wypełnioną ankietę uzależnione są od wielu czynników, szczegółowe informacje znajdują się przy każdej z nich.

 

Po rejestracji zostaje utworzone konto, użytkownik zostaje automatycznie zalogowany. Po uzupełnieniu podstawowych danych, użytkownik dostaje dostęp do badań marketingowych, które mogą dotyczyć korzystania z określonych usług, czy też preferencji zakupowych w sklepach.

 

Partnerzy serwisu zlecają różnego rodzaju badania marketingowe, które pozwalają im lepiej dostosowywać ofertę dla swoich klientów. W czasie wypełniania formularzy mogą pojawić się pytania weryfikujące poprzednie odpowiedzi - ma to na celu wyeliminowanie nieuczciwych użytkowników. Dzięki temu program cieszy się zaufaniem ponad 600 firm zlecających badania, co przekłada się na większą ilość dostępnych ankiet.

 

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to zazwyczaj od 2 do 10 minut – w zależności od urządzenia, z jakiego korzystamy. Nowe ankiety pojawiają się z różną częstotliwością, dlatego warto zaglądać do serwisu codziennie, aby wziąć udział w kolejnych badaniach. System umożliwia również logowanie z urządzeń mobilnych, dzięki temu możemy wypełniać je w wolnym czasie i z dowolnego miejsca.

 

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia za udział w badaniach marketingowych oraz metody wypłaty środków znajdują się w panelu użytkownika. Wiele przydatnych informacji dotyczących działania serwisu znajdą Państwo w dziale FAQ. W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

 

Bezpieczny link do rejestracji:

 

https://bit.ly/badania-marketingowe-online

 

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników serwis wykorzystuje protokół SSL(HTTPS).

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

CZAPKA WĘDKARSKA MORO Z DASZKIEM...

23,28 zł

23,28 zł

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę